ESHOPŲ PERKELIMAS
Shopify -> Woocommerce

Mūsų profesionali komanda yra pasirengusi jūsų poreikiams. Mes atliksime kruopštų jūsų esamos Shopify svetainės perkelimą į WooCommerce, kurdami naują, pritaikytą aplinką, kuri atitiks jūsų unikalų verslo stilių. Mes ne tik perkelsime jūsų turinį ir duomenis, bet ir optimizuosime svetainę aukštos našumo užtikrinimui ir pagerinsime jūsų klientų patirtį.

Dažniausiai užduodami klausimai

D.U.K

Reka Group

Viskas prasideda nuo mažų žingsnių...

Pliusai

Pagrindiniai pliusai

REKLAMA

Woocommerce buvo sukurtas su SEO galimybėmis galvoje. Tai suteikia galimybę lengvai optimizuoti puslapio turinį, nuorodas, antraštes ir kitus SEO elementus, padėdamas pagerinti jūsų el. parduotuvės paieškos variklio rezultatus.

PATOGUMAS

Woocommerce yra naudinga ne tik patirties su e-komercija turintiems specialistams, bet ir pradedantiesiems. Paprasta naudoti valdymo sąsaja leidžia lengvai tvarkyti produktus, užsakymus, atsiliepimus ir kitus elementus be giluminio techninio supratimo.

LANKSTUMAS

Woocommerce suteikia daug laisvės dizaino ir funkcionalumo pritaikymui. Jūs galite pasirinkti iš daugybės šablonų arba netgi sukurti savo pritaikytą dizainą. Be to, galite valdyti duomenų bazines, tinkinti SEO nustatymus ir kita.

PLATUMAS

Woocommerce siūlo gausybę įskiepių ir papildinių, kurie leidžia praplėsti jūsų el. parduotuvės galimybes. Jūs galite lengvai pridėti naujas funkcijas, pvz., nuolaidų kodus, nuolaidų sistemas, atsiliepimų sistemą, produktų palyginimo funkciją ir daugiau.

PIGUMAS

Woocommerce yra žymiai pigesnė platforma, dažniausiai išvengstine visų mėnėsinių mokėjimų (neskaitant papildomų poreikių). Už talpinimo paslaugas mokėsite kas metus, beveik tiek kiekuž pora mėnėsių Shopify prenumeratos.

Kainoraštis

Beta planas

Tai ko reikia minimaliai parduotuvei
249 99€
Pilnai veikianti svetainė (perkeltu domenu).
Reikalingų įskiepių įdiegimas ir aktyvavimas.
Trumpi apmokymai, kaip naudotis ir pnš.
Produktų sukėlimas į shopą (iki 50vnt.)
Nemokamas template (iš pasiūlytų).

Talpinimas metams

Į plano kainą įskaičiuotas talpinimas metams Hostinger platformoje.
Sale

Alpha planas

Viskas ko norite, bus realizuota
449 99€
Profesionalus SEO optimizavimas.
Norimų įskiepių įdiegimas ir aktyvavimas.
Pilni apmokymai, įžvalgos kelti pardavimus.
Produktų sukėlimas į shopą (iki 150vnt.)
Unikalus template (mokamas).

Talpinimas metams

Į plano kainą įskaičiuotas talpinimas metams Hostinger platformoje.
Sale

Norime jus informuoti, kad visi mūsų planai ir paslaugos yra pristatomi su individualiomis sąskaitomis faktūromis. Siekdami gauti sąskaitą faktūrą ar užsisakyti planą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius, prašome laisvai susisiekti su mumis naudojant pateiktus kontaktinius duomenis apačioje. Šioje svetainėje išankstinių apmokėjimų nėra ir jie nėra priimami.

Susisiek su mumis

Užpildyk ir mes susisieksime

Esame labai dėkingi už jūsų susidomėjimą mūsų paslaugomis. Jeigu turite klausimų, pageidavimų ar norėtumėte su mumis susisiekti, maloniai kviečiame tai padaryti naudodami žemiau pateiktus kontaktinius duomenis.

Kontaktinis telefonas

Karolis: +370 6039 2584
Laisvydas: +370 6717 8336

El. paštas

Pagrindinis: info@reka.lt

© 2024 Created by Reka Group